+420 224 818 214, +420 603 477 582, info@ordinace-karlin.cz, Šaldova 24, Praha 8 - Karlín 

Zajišťujeme testy na protilátky proti infekci Covid-19

Osoby, které měli orgánem veřejného zdraví (Hygienickou stanicí) nařízenou karanténu, musí před jejím ukončením absolvovat test na protilátky proti infekci Covid-19.

Test je jednoduchý, provádí se z krve získané píchnutím do prstu, podobně jako při vyšetření CRP. Výsledek je k dispozici během několika minut.

Test prováděný v této situaci hradí stát a pojišťovna.

Na testování je třeba se předem objednat telefonicky.

Nabízíme i testování pacientů stejnou metodou na vyžádání za úhradu.

Aktuálně probíhající studie v ordinaci

V ordinaci aktuálně  probíhají dvě výzkumné studie

  • Léčba průjmu - V ordinaci aktuálně probíhá mezinárodní studie, zaměřená na moderní léčbu průjmových onemocnění. Do studie mohou být zařazeni jen pacienti, kteří mají nebo měli průjmovité stolice a dostaví do ordinace dříve, než si vezmou lék z domácí lékárny. Zařazení pacienti obdrží příspěvek na cestovné a stravné. Informace o studii telefonicky nebo přímo v ordinaci u lékařů. 
  • Studie sledující souvislosti mezi zdravím a spotřebou alkoholu.

Kompletní psychosomatická péče

V ordinaci PL Karlín nabízíme psychosomatické konzultace, jógovou terapii, psychoterapii, a také rehabilitační péči. 
Psychosomatické konzultace nabízíme lidem s chronickými obtížemi nereagujícími dostatečně na klasickou léčbu, ale také všem, koho zajímá komplexní pohled na své zdraví a nemoc. 
Psychoterapie  je nástrojem jak pro krátkodobé řešení aktuálních životních krizí, tak pro dlouhodobou práci na úlevě od duševních i tělesných obtíží či na seberozvoji.
Rehabilitační péče  umožňuje podívat se, jak se svým tělem zacházíte a z čeho mohou pramenit vaše obtíže, a cvičit tak, abyste si odnesli domů nové poznání založené na vlastní zkušenosti, které můžete nadále sami rozvíjet.