+420 224 818 214, +420 603 477 582, info@ordinace-karlin.cz, Šaldova 24, Praha 8 - Karlín 

Kariéra - hledáme zdravotní sestru s praxí

Naše rodinná ordinace praktického lékaře s třicetiletou tradicí v Karlíně, Praha 8, hledá zdravotní sestru s praxí, která ráda pracuje s lidmi, ovládá alespoň základy angličtiny, pracuje s počítačem a má chuť se vzdělávat.

Nabízíme milý kolektiv, pěkné pracovní prostředí, možnost profesního růstu a dobré platové ohodnocení. 

Možnost práce i na zkrácený úvazek.

 

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    

Aktuálně probíhající studie v ordinaci

V ordinaci aktuálně  probíhají dvě výzkumné studie

  • Léčba průjmu - V ordinaci aktuálně probíhá mezinárodní studie, zaměřená na moderní léčbu průjmových onemocnění. Do studie mohou být zařazeni jen pacienti, kteří mají nebo měli průjmovité stolice a dostaví do ordinace dříve, než si vezmou lék z domácí lékárny. Zařazení pacienti obdrží příspěvek na cestovné a stravné. Informace o studii telefonicky nebo přímo v ordinaci u lékařů. 
  • Studie sledující souvislosti mezi zdravím a spotřebou alkoholu.

Očkování proti chřipce a pneumokokovému zápalu plic

Ověřte si, zda máte potřebná očkování před cestou do zahraničí. Svou cestu můžete konzultovat v ordinaci a potřebná očkování doplnit.

Ordinace již zajistila vakcíny proti chřipce a vakcíny proti pneumokokovému zápalu plic. Nyní probíhá očkování proti chřipce a pneumokokovému zápalu plic.

Očkování doporučujeme všech osobám starším 65 let a chronicky nemocným. U těchto osob je očkování bezplatné. Očkování se vyplatí i lidem v produktivním věku, kteří se chtějí vyvarovat pracovních absencí během chřipkové epidemie. Očkování zajišťujeme pro smluvní společnosti i v rámci pracovnělékařských služeb.

Kompletní psychosomatická péče

V ordinaci PL Karlín nabízíme psychosomatické konzultace, jógovou terapii, psychoterapii, a také rehabilitační péči. 
Psychosomatické konzultace nabízíme lidem s chronickými obtížemi nereagujícími dostatečně na klasickou léčbu, ale také všem, koho zajímá komplexní pohled na své zdraví a nemoc. 
Psychoterapie  je nástrojem jak pro krátkodobé řešení aktuálních životních krizí, tak pro dlouhodobou práci na úlevě od duševních i tělesných obtíží či na seberozvoji.
Rehabilitační péče  umožňuje podívat se, jak se svým tělem zacházíte a z čeho mohou pramenit vaše obtíže, a cvičit tak, abyste si odnesli domů nové poznání založené na vlastní zkušenosti, které můžete nadále sami rozvíjet.