+420 224 818 214, +420 603 477 582, Šaldova 24, Praha 8 - Karlín  

V ordinaci PL Karlín nabízíme psychosomatické konzultace. 

Psychosomatické konzultace nabízíme lidem s chronickými obtížemi nereagujícími dostatečně na klasickou léčbu, ale také všem, koho zajímá komplexní pohled na své zdraví a nemoc.

Cílem léčby je najít zdroj obtíží a obnovit rovnováhu. Rádi se s vámi podíváme komplexně na vaše obtíže, ale i na vaše tělesné i duševní zdroje, které se společně pokusíme aktivizovat. Společně budeme hledat způsoby, jak se svými tělesnými i psychickými potížemi pracovat a jak najít cestu k uzdravení nebo alespoň k lepšímu fyzickému i psychickému stavu. 

Psychosomatické konzultace nabízí MUDr. Martin Seifert, který se touto problematiku dlouhodobě zabývá.

Dr. Seifert má ukončený psychoterapeutický psychodynamický výcvik se zaměřením na psychosomatiku a certifikovanou způsobilost v oboru Psychosomatická medicína Ministerstva zdravotnictví ČR.

Podílel se také na Doporučeném postupu pro praktické lékaře Psychosomatické poruchy a medicínsky nevysvětlitelné příznaky a je aktivním členem Společnosti psychosomatické medicíny české lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, která tento znovuzrozený obor začleňuje do českého zdravotnického systému. Tato péče bohužel zatím není v České republice hrazena z veřejného zdravotního pojištění.

První konzultace trvá 80 min a stojí 1500 kč. Během ní se domluvíme o případné potřebě dalších setkání a o jejich délce a ceně (obvykle 80 min á 1500 kč nebo 50 min á 1000 kč).
Informace a objednání v ordinaci, na tel 224818214 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.