+420 224 818 214, +420 603 477 582, ordinace@ordinace-karlin.cz  Šaldova 24, Praha 8 - Karlín 

Vážení/é pacienti/ky a klienti/ky naší ordinace, věnujte prosím pozornost tomuto sdělení, pokud Vás zajímá, kdo bude nadále pečovat o Vaše zdraví v naší ordinaci. 

Stále se snažíme zachovávat pro Vás možnost vybrat si v případě objednání svého lékaře nebo lékařku dle Vaší preference či charakteru potíží. Zároveň klademe důraz na kontinuitu péče a informace o Vašem zdraví v rámci lékařského kolektivu sdílíme. Díky pečlivě vedené dokumentaci a živé komunikaci mezi lékaři Vám můžeme zajistit návaznost péče nezávisle na lékaři či lékařce, ke které(mu) se dostanete např. na kontrolu.

Více než třicetiletou tradici Ordinace PL Karlín reprezentuje Doc. MUDr. Bohumil Seifert, PhD., který také zaručuje vysokou kvalitu péče v naší ordinaci. Obyčejně ordinuje v úterý, ve středu a ve čtvrtek, často se však musí věnovat akademické a jiné práci.

Vedení ordinace pomalu po svém otci přebírá MUDr. Martin Seifert, který Vám bývá k dispozici v pondělí, v úterý a ve čtvrtek. Ve středu pracuje v CKP Sámova, ostatní dny se věnuje akademické činnosti a psychosomatice. Nabízí také hrazené psychosomatické konzultace mimo ordinační dobu.

Naše a Vaše oblíbená doktorka Jitka Nováková po 12 letech opustila naši ordinaci. Na její místo však nastupují od září nové zkušené a empatické praktické lékařky.

MUDr. Kristína Kopsová Vám je k dispozici v pondělí a v pátek, od ledna 2021 i ve středu a od září 2021 snad všech 5 dní v týdnu. Měla by tak být do budoucna hlavní zárukou kontinuity péče o Vaše zdraví.

MUDr. Marie Bourne se vrátila po 15 letech do ČR z Velké Británie, kde pracovala jako praktická lékařka, což je ohromná lékařská zkušenost. Seznamuje se s českým systémem, medicínské zkušenosti má výborné. Je Vám k dispozici v úterý a ve čtvrtek dopoledne.

Naše ordinace je plně akreditované školící lékařské zařízení a zároveň akademické a výukové pracoviště 1. a 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Co to pro Vás znamená?

  • Máte jistotu vysoké kvality lékařské péče podle nejaktuálnějších standardů světové medicíny i dodržování GDPR a dalších přísných standardů
  • V ordinaci probíhá různý výzkum
  • O Vaše zdraví pečují také tzv. rezidenti, tedy lékaři/ky, kteří/ré se u nás připravují na specializační zkoušku z všeobecného praktického lékařství Aktuálně jsou to:
  • Min H. Kim, velmi pečlivá a šikovná lékařka, která u nás bude minimálně do podzimu 2021, možná i déle
  • Kateřina Melicharová, taktéž pečlivá lékařka, která se v ordinaci objeví až na jaře 2021 po absolvování nemocničních stáží
  • Občas se v ordinaci objeví i stážisti z jiných lékařských oborů, kteří mají nově povinnou stáž v ordinaci praktického lékaře
  • Občas se v ordinaci objeví studenti 1. nebo 3. LF UK, kteří mají povinnou stáž v ordinaci praktického lékaře

Kdyby Vám přítomnost dalšího člověka kromě Vašeho ošetřujícího lékaře při konzultaci jakkoli vadila, neváhejte to říci a dotyčný počká venku !!!

Nedílnou součástí našeho ordinačního týmu jsou naše dvě skvělé, nadstandardně erudované zdravotní sestry:

Mgr. Šárka Vondrová – bez ní by chod ordinace nebyl možný, má na starosti téměř všechno a převzala tak žezlo po Dagmar Šťastné, kterou už v naší ordinaci neuvidíte, neboť si užívá zaslouženého důchodu.

Marie Kuchařová, DiS. – vystudovaná fyzioterapeutka, která ovládá mj. kineziologický taping, jenž Vám v ordinaci ráda aplikuje. Je vhodný na mnoho různých potíží s pohybovým aparátem. Poptejte se.

Snažíme se kvalitu lékařské péče v naší ordinaci držet trvale na vysoké úrovni a při tom zachovávat individuální a co nejosobnější přístup ke každému člověku. Děkujeme Vám za Vaši dlouhodobou důvěru a přejeme Vám plné tělesné i duševní zdraví! Váš tým Ordinace PL Karlín s.r.o.